Trwa ładowanie strony, warto czekać...

,

   

REKLAMA
Naprawa Samochodów

NASZA BAZA FIRM

DZIAŁY
01. nasze serwisy www  
PRZEPOWIEDNIE.PL  
KWAŚNIEWSKI.COM.PL  
OKIEMLAIKA.PL  
PARTIAOBYWATELI.PL  
usługitelepatyczne.pl  

STATYSTYKA

Użytkownicy online: 1
Odwiedzających: 578277

Ostatnia aktualizacja
12-09-2020, 14:55:09
PRZEPOWIEDNIE.PL
ZASADY KORZYSTANIA


Zasady korzystania z zasobów strony przepowiednie.pl


Oferta:

Wpisano: 27.06.2017


Strona przepowiednie.pl, uczciwie mówiąc, ma już swoje lata i, już czas, żeby zaczęła na siebie i, dla mnie, zarabiać. Pierwszy serwis był chyba w 1999 roku więc kilka ładnych lat bezpłatnych odwiedzin już zaliczone. A, jak już zaznaczyłem, chcę zacząć zarabiać na tym, co robię. Co, oczywiście, nie jest niczym niezwykłym, czy zabronionym. A, to wiąże się z koniecznością udostępniania treści wpisów jedynie tym osobom, które wspierają mnie finansowo. Oczywiście mogą to robić zarówno protagoniści jak i antagoniści tego typu treści. Nie mam nic przeciwko temu, żeby każdy kto zechce mógł przelać co miesiąc na wskazane konta drobną kwotę pieniędzy. Zastanawiam się tylko w jakiej formie to zrobić. Najprostszy sposób, to chyba darowizna miesięczna, ze wskazaniem o jaki miesiąc chodzi, w wysokości 36,90 PLN (złotówki) lub 20 dolarów/euro/funtów brytyjskich. Lub, bezzwrotna pożyczka miesięczna, w tej samej wysokości, też ze wskazaniem o jaki miesiąc chodzi. Podanie adresu e-mail jest warunkiem przesłania na niego osobom wpłacającym podziękowania w postaci treści wpisów. Lub, zakup usługi, czyli zakup przesłania na wskazany w zamówieniu e-mail, wpisu lub wpisów, jednego: 12,30 PLN lub więcej: 12,30 PLNxilość wpisów lub wszystkich z danego miesiąca - 36,90 PLN. Ostatnia opcja jest chyba najbardziej korzystna. Dla innych walut to odpowiednio: jeden wpis - 5 euro/dolar/funt brytyjski, więcej wpisów - ilość wpisów razy 5 euro/dolar/funt brytyjski lub 20 euro/dolar/funt brytyjski za zestaw wpisów z danego miesiąca.

Takie warianty, bo jedni wolą dać darowiznę, inni preferują dać bezzwrotną pożyczkę, a jeszcze inni wolą po prostu zakupić coś, co ich interesuje.

Wpisy będą wysyłane w miarę pojawiania się na stronie przepowiednie.pl. Najpewniej w postaci skanu strony z danym wpisem.

Darowizna i bezzwrotna pożyczka w/w kwocie uprawniają do otrzymania podziękowania wysłanego na podany adres e-mail. I, gratisowego otrzymania, w ramach podziękowania, odpowiedniej ilości skanów wpisów z danego, wskazanego miesiąca. Można wpłacić maksymalnie na trzy miesiące z góry. A, to z tego powodu, że może się przecież zdarzyć, że w jakimś miesiącu wpisów nie będzie lub będzie mniej niż trzy. Ale będę się starał, żeby wpisów było więcej niż trzy w danym miesiącu.

Uwaga. Wpłaty jak wyżej upoważniają jedynie do wykorzystania wpisów dla własnych potrzeb, bez prawa do ich udostępniania innym ludziom w żaden sposób, poza przekazem bezpośrednim. A, i to bez użycia jakiejkolwiek technologii, mediów, urządzeń, narzędzi itp.

Jest też możliwość zarabiania na wpisach poprzez uzyskanie zgody na odsprzedawanie w dowolny sposób treści wpisów komuś zainteresowanemu. Z tym, że upoważnione mogą do tego być osoby, które zadeklarują chęć nabycia takiego upoważnienia. Wiąże się to z wyższą o 100% wpłatą. Na czym to polega? Zamiast miesięcznej wpłaty 36,90 PLN wpłaca się dwukrotność, czyli 73,80 PLN, z adnotacją, że z upoważnieniem do odsprzedaży. Po odpłatnym udostępnieniu otrzymanych treści komuś zainteresowanemu, pierwsze 73,80 bierze się jako zwrot , a od następnych kwot 20% jest dla mnie. Odpowiednio jest też w innych walutach. Można odsprzedawać lub odpłatnie udostępniać wpisy innym za dowolną kwotę, też niższą lub wyższą, mi to obojętne. Ale, po warunkiem, że ten, kto nabył takie upoważnienie prześle mi 20% sumy kwot zarobionych. Termin rozliczania może być po danym miesiącu, żeby się nie rozdrabniać. Z tym, że, jeżeli ktoś sprzeda jakiś wpis w późniejszych miesiącach, latach, to też 20% dla mnie ma przysłać. Zakładam, że zarówno ten, kto zechce wykupić pakiet lub wpis/y dla siebie, jak i ten, kto wykupi pakiet lub wpis/y z upoważnieniem, to osoby uczciwe. Nie mam zamiaru w żaden sposób sprawdzać, czy ten ktoś postępuje, tak, jak warunkuję. Tak, że każdy, kto pozyska dostęp sam musi dbać o to, żeby wszystko się zgadzało. To, taki dodatkowy warunek.

Czy warto płacić za coś, co dotąd było bezpłatne? Pewnie tak. Raz, żeby się przekonać, czy takie wpisy będą miały taką samą trafność, czy może lepszą lub gorszą.

Dwa, żeby być wśród tych, którzy mogą wiedzieć więcej niż ci, którzy nie mają dostępu do przepowiednie.pl

Trzy, żeby, jeżeli ktoś chce, móc na tym zarobić, choćby drobne kwoty.

Cztery, żeby, jeżeli ktoś ma podobne uzdolnienia, móc porównywać, a może nawet czegoś się nauczyć.

Pięć, dlatego, że świat zmienia się z dnia na dzień i nigdy nie wiadomo, co i kiedy może się w życiu przydać.

KATEGORIE DZIAŁU
PRZEPOWIEDNIE.PL

OSTATNIO DODANE FIRMY
DO NASZEJ BAZY FIRM

ANKIETA

Nikt jeszcze nie głosował !