Trwa ładowanie strony, warto czekać...

,

   

REKLAMA
Naprawa Samochodów

NASZA BAZA FIRM

DZIAŁY
PRZEPOWIEDNIE.PL  
usługitelepatyczne.pl  
KWAŚNIEWSKI.COM.PL  
OKIEMLAIKA.PL  
PARTIAOBYWATELI.PL  

STATYSTYKA

Użytkownicy online: 1
Odwiedzających: 596821

Ostatnia aktualizacja
09-06-2021, 11:31:28
PRZEPOWIEDNIE.PL
LINKI NA STRONY Z TRZESIENIAMI


Adresy stron z wykazem trzęsień ziemi


Oferta:
Jak wiadomo, wiedza to podstawa prawidłowej oceny sytuacji.

KATEGORIE DZIAŁU
PRZEPOWIEDNIE.PL

OSTATNIO DODANE FIRMY
DO NASZEJ BAZY FIRM

Może tu:

Po szczęście


W, dziale nasza baza firm na adresie wmig.pl jest miejsce na Twoją ofertę. Wpis jest tak tani, że nawet nie poczujesz ubytku w portfelu. Mając tu wpis, nawet jeżeli masz gdzieś indziej wpisy i, nawet jeżeli masz stronę www to w krótkim czasie poczujesz przypływ nagłego szczęścia. Szczęście, jak wiadomo, jest potrzebne i przydatne. Sam możesz określić kwotę, którą chcesz wpłacić za wpis w nasza baza firm na adresie wmig.pl - najmniejsza stawka na jeden rok to 100,00 zł. Możesz wpłacić więcej, nawet dużo więcej. Właściwie nie ma górnej granicy. To Ty ją określasz. Wybór pozostawiam Tobie. Możesz też mieć wpis na jeden miesiąc. Najmniejsza stawka na jeden miesiąc to 20,00 zł. Tu też nie ma górnej granicy.
Żeby wpisać ofertę do nasza baza firm na wmig.pl musisz tylko przesłać e-mailem na e-mail: biuro@wmig.pl to co ma być wpisane. Przeważnie to: nazwa firmy, adres, telefony, e-maile, adresy www, oferta. Grafiki tu nie zamieszczamy więc bez grafiki. I, wpłacić kwotę, którą chcesz, z, zaznaczeniem za jaki okres jest wpłata.
Jeszcze jedno - ilość szczęścia raczej nie jest zależna od wysokości wpłaty, ale im wyższa wpłata tym jakość szczęścia też może być wyższa.
I, jeszcze jedno. Jeżeli przeczytasz i nie będziesz zainteresowan a/y to zrezygnuj uprzejmie, bez jakiegoś negatywnego nastawienia.

Pozdrawiam Krzysztof KwaśniewskiFirma KrimarLegnica

Instalacje wodne kanalizacyjne gazowe
ANKIETA

Nikt jeszcze nie głosował !